Çorum Laptop Tamir

Notebook Tamiri konusunda tam donanımlı olan firmamız; Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış Acer, Asus, Casper, Dell, Exper, Hp, Lg, Lenovo, Samsung, Toshiba ve Sony Vaio laptoplarınızın, chipset tamiri & değişimi, fanlaptop tamiri temizliği ve bakımı, anakart tamiri, ekran kartı tamiri, ekran tamiri, ekran değişimi, şarj soketi giriş yeri tamiri ve usb port değişimi işlemlerini 1 yıl parça – 2 ay işçilik garantisi vererek tamir etmekteyiz.

Notebook  Tamiri ve yedek parça konusunda tam donanımlı olan firmamız, Çorum içi  müşterilerine hizmet vermektedir. Laptop tamiri konusunda en uygun fiyatı verebilmemiz için lütfen iletişime geçiniz. Servisimize gelen ürünlerin arıza tespitini ücretsiz yapar, onayı alınan arızalı ürünün onarımına geçeriz. Servis sürecimiz ise arızanın durum ve ciddiyetine göre 1 ila 3 iş günü arasında değişmektedir.

Notebook  Batarya, Adaptör, Klavye ve Tüm Ekran Çeşitleri Stoklarımızda

Notebook ‘larda en çok değişim gerektiren Lcd Ekran, Led Ekran, Batarya (Pil), Klavye ve Adaptör çeşitleri stoklarımızda mevcuttur ve 1 yıl parça garantisi kapsamında ve en uygun fiyatlara satışını yapmaktayız.

Notebook Anakart (Bga) Tamiri bga

Laptop hiç açılmıyor ışıklar dahi yanmıyor diyorsanız burada ki yapılacak olan işlemdir notebook anakart tamir işlemi. Notebook anakart tamiri konusunda uzmanlaşmış firmamız; Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış; laptopların anakart tamiri işlemini 2 ay işçilik garantisi altında yapmaktadır.

Notebook Ekran Kartı Chipset Tamiri

Laptop ışıkları yanıyor ama ekran gelmiyorsa yapılacak olan işlem türüdür.

Notebook ekran kartı tamiri konusunda uzmanlaşmış firmamız; Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış; notebook ekran kartı tamirini 2 ay işçilik garantisi altında yapmaktadır.

Notebook Ekran Kartı Chipset Değişimi Fiyatı için lütfen bilgi alınız.

Notebook Ekran Değişimi

Notebook Ekran Tamiri ya da Laptop Ekran Değişimi denilince ilk akla gelen isimdir Legal Bilgisayar. Hem fiyat, hem kalite hemde garanti olarak bir çok mutlu müşteriye sahibiz. Laptop Tamiri konusunda uzmanlaşmış firmamız; Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış; Acer , asus , casper , dell , exper , hp , lg , lenovo , samsung , sony vaio ve toshiba notebooklarınızın Notebook ekran tamiri – notebook ekran değişimi işlemini en uygun fiyata ve 1 yıl parça garantisi vererek değişim yapmaktayız. Notebook ekran değişimi çok dikkat edilmesi gereken bir işlemdir. Yanlış bir işlem sonucunda ekrandan giden kablonun yada yuvanın kırılması veya kasanın kırılmasına kadar gidebilir. Bu nedenle bu tür arızaları güvendiğiniz, ekran değişimi konusunda işinde uzman firmalara vermeniz sizin için ve cihazınız için yerinde bir karar olacaktır.

Notebook Fan Temizliği ve Fan Değişimi

Notebook ısınma  sonrası kapanıyorsa muhtemelen fanların aşırı tozlanmasın dan ya da bakır boruların artık işlem görmemesinden kaynaklanıyordur. Bu durumda yapılacak olan işlem türü fanların önce temizliği yine aynı sorun yaşanırsa değişim işleminin yapılmasıdır. Notebook tamiri konusunda uzmanlaşmış firmamız; Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış; Notebook fan temizliği ve değişim işlemini en uygun fiyata ve 1 yıl parça garantisi altında yapmaktadır.

Notebook Şarj Soketi (Giriş Yeri) Tamiri

Notebook şarj olmuyorsa burada ki işlem adaptörün girdiği yer yani şarj soketinin girdiği yer ya kırılmış ya da bozulmuş olabilir.

laptop sarj soketi giris yeri tamiriBu durumda şarj soketi giriş yerinin yapılabiliyorsa tamiri olmuyorsa yenisi ile değişim işlemidir.

Notebook Tamiri Konusunda ki Hizmetlerimiz

 • notebook anakart tamiri
 • notebook anakart bga ve smd chipset tamiri
 • notebook güney – kuzey chipset tamiri
 • notebook ekran kartı tamiri
 • notebook lcd ekran değişimi
 • notebook led ekran değişimi
 • notebook inverter tamiri
 • notebook klavye değişimi
 • notebook optik sürücü, dvd-rom değişimi
 • notebook ram yükseltme
 • notebook harddisk değişimi ve yükseltme
 • notebook ses kartı tamiri
 • notebook menteşe tamiri
 • notebook veri yedekleme

 

Sohbet Başlat.
Destek Şuan Aktif ..