Çorum Laptop Fan Temizliği

Notebook Servis ve Yedekparça alanında;  

Legal Bilgisayar Notebook Tamir Servisi öncelikli olarak, Notebook Tamiri – Notebook yedek parça satışı ve Endüstriyel Bilgisayarların tamiri-bakımı alanlarında çalışmaktadır. Teknik servisimizde garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış her marka model laptop tamiri, bileşen seviyesinde (Bga reworking dahil olmak üzere) yapılmaktadır.

Notebook Yedekparça ve Notebook Pil alanında;

Notebook ve Tabletlerde en çok değişim gerektiren LCD Ekran, Notebook Batarya – Notebook Pil ( HP , Dell , Sony , Fujitsu-Siemens , Lenoco, Acer, Toshiba, Asus, Casper marka notebooklar için notebook pilleri başta olmak üzere garantili olarak stoklarımızda mevcuttur), Notebook Adaptör gibi notebook yedek parçalarını mümkün olduğunca stoklarımızda bulundurmaktayız.

Notebook Lcd Ekran alanında;

Piyasanın sürekli eksikliğini hissettiği Notebook Lcd Ekran sorununu değişik boyut ve çözünürlükte sıfır notebook lcd ekranlarını stoklarımızda bulundurarak büyük oranda çözmüş durumdayız.

Stoklarımızda bulunmayan notebook yedek parçaları, notebook ekran , notebook pil , laptop adaptör ve notebook klavyetalepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca çok fazla ısınan ve ısınmalar dan dolayı kendini otomatik olarak kapatan bilgisayarlarınızın temizlik konusunda sizlere hizmet vermekteyiz , çalışma ortamı ne olursa olsun bilgisayarınız soğutma sistemi ortam içerisindeki tozları bilgisayarınızın fan ile birleşik olan sıcak havayı atması gerektiği ızgaranın ağzının kapanmasına ve termal macunlarının eskimesine sebep olmaktadır. Altaki resimde 6 ay içerisinde kirlenmiş bir latop fanı ve temizlenmiş halini görüyorsunuz.

 

Resimde de görmüş olduğunuz gibi hava ızgaraları kapanarak sıcak havanın dışarı atmasını önler ve bilgisayarınızın ısınmasına ve bunun bir çok arızaya sebep olmasına nedendir. 6 Ayda bir periyodik olarak laptop’unuzun

temizliğini yaptırmanız cihazınızın sağlıklı çalışmasına sebep olacaktır. Legal bilgisayar bilişim teknolojileri olarak uzman ekibimizle bilgisayarınızın temizlik bakımlarını itina ile yapmaktayız. Bu işlemler ortalama 2 saat sürmekte olup ücret konusunda lütfen online destek bölümünden yada iletişim bölümünden telefonla fiyat alabilirsiniz.

5754125296 1715ac465c bindir 1

Corum Laptop Tamir, Corum yedek parca, Corum Bilgisayar, Corum ekran degisimi, Corum Tamir, Corum Bilgisayar

Sohbet Başlat.
Destek Şuan Aktif ..