LegalBilgisayar.com bir “Legal Bilgisayar Bilişim San. Tic. Ltd. Şti” hizmetidir.

2002 yılında Çorum ‘da kurulan Legal Bilgisayar San.Tic.Ltd.Şti. Bilişim Teknolojileri sektörünün network ağırlıklı ve kurumsal çözüm odaklı ,müşteri memnuniyetini ön planda tutan ,güvenilir, lider bir hizmet kuruluşudur.

Firmamız her sektörden özel şirketlerle yaptığı yıllık bakım ve servis anlaşmalarıyla müşterilerimizin bilgisayar iş akışlarının düzenli ve sorunsuz olarak devam etmesini sağlamaktadır.Kurulduğu yıldan beri verdiği sözlerini tutan,

bilgi seviyesini her geçen gün arttıran ve asıl reklamın müşterileri olduğu inancıyla onlara en doğrusunu sunmaya çalışmaktadır.

Bunun yanında ev kullanıcılarına ve şirketlere özel oluşturduğu özel bilgisayar seçenekleriyle onların ufkunu genişletmekte yardımcı olmakla beraber, en uygun fiyat politikasını izleyerek de çalışma ortaklığımızı geniş kitlelere yaymış bulunmaktayız.

Saygılarımızla,

Misyonumuz

Legal Bilgisayar Bilişim Teknolojileri yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, müşterilerinin tüm ürün ve hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak.Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetini artırmak.Amaçlarımızı ilişki içerisinde olduğumuz kişi ve kurumlar ile uyum içerisinde gerçekleştirmek.Ülke ve bölge ekonomisine olumlu katkıda bulunmak.Mevcut ve yeni ürünlerimiz ile sektörün gelişiminde önemli roller alarak, sürekli ve istikrarlı girişimci olmak.

Sohbet Başlat.
Destek Şuan Aktif ..